0_МИА Истражува.ПорталSvet.SlajderТема

Светот во 2020: „Случај Навални“: Го преживеа отровот, но дали ќе го надмудри Путин

Како ќе заврши оваа интересна и читана разузнавачко-безбедносно-политичка сага засега никој не може да претпостави. Во меѓувреме, за овие неколку месеци таа се разви во еден од најголемите шпионско-политички скандали во поновата историја на руско-европските односи и секако беше еден од најважните настани во втората половина на 2020 година.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close