0_МИА Истражува.ПорталSvet.SlajderСветСвет.ПорталТема

Светот во 2020: Американците избраа единство и емпатија наместо поделби и навреди

На 4 ноември се одржаа изборите, на кои Американците во поголем број гласаа за обединетост и емпатија наспроти поделби и навреди

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close