Svet.SlajderЕвропаЕвропа.Портал

Сунак убеден во постигнувањето трговски договор меѓу Велика Британија и ЕУ

-Многу работи се прават и мислам дека со конструктивен став и добра волја од сите страни можеме да ја постигнеме целта. Познато е како изгледа формата на договорот, рече Сунак за телевизијата Скај.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close