BotëBotë.PortalSvet.Slajder

Sulm me dron në Irak ndaj bazës me ushtarë amerikanë, nuk ka viktima

Baza ushtarake irakiane e aviacionit, në të cilën strehon trupat amerikane, u sulmua nga një dron herët mëngjesin e sotëm, duke shkaktuar vetëm dëme të vogla, por nuk ka viktima, kumtuan armata Irakiane dhe koalicioni i udhëhequr nga SHBA-ja.

Back to top button
Close
Close