0_Web_AktualeBotëSvet.Slajder

Sulm i armatosur në një kolegj në Nigeri, kidnapohen nxënës dhe mësimdhënës

Persona të armatosur sot kanë sulmuar një kolegj në veriperëndim të Nigerisë, ku janë zhdukur tre mësimdhënës dhe një numër studentësh, bën të ditur policia.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close