ЕвропаЕвропа.Портал

Судот во Москва ја потврди пресудата на Навални

Судот во Москва денеска по разгледувањето ја одби жалбата на пресудата на рускиот опозициски лидер Алексеј Навални.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close