0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталОпштествоХроникаХроника.Портал

Судир на две патнички возила кај селото Длабочица, сообраќајот на патот Куманово-Крива Паланка-Деве Баир во прекин

Две патнички возила се судрија вечерва во атарот на селото Длабочица, кривопаланечко, поради што сообраќајот на патот Куманово - Крива Паланка- Деве Баир е целосно во прекин.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close