0_Магазин.ПорталЗанимливости

Суд во Ирска: Лебот за сендвичите „Сабвеј“ не е леб

Како што се вели во одлуката, причината за тоа е преголемата содржина на шеќеp во него.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close