0_Спорт.ПорталSport.SlajderФудбал

Суарез: Заминав од Барселона со крената глава

Уругвајскиот напаѓач Луиз Суарез изнесе денеска во опширно интервју за шпанските медиуми детали околу неговиот трансфер од Барселона во Атлетико Мадрид и односот со Аргентинецот Лионел Меси со кого мина шест години во редовите на каталонскиот клуб

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close