0_Спорт.ПорталSport.SlajderСпортФудбал

Суарез се враќа во нападот на Атлетико Мадрид

Фудбалерот на Атлетико Мадрид, Луис Суарез, се врати денеска на тренинзите, откако поради повреда на ногата ги пропушти последните два натпревари во шпанското првенство.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close