Svet.SlajderСветСвет.Портал

Студиска група: САД треба да го продолжат рокот за повлекување на сите свои војници од Авганистан

„САД не треба...едноставно да им ја предадат победата на талибанците“, се вели во извештајот на Студиска група за Авганистан

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close