BotëBotë.PortalSvet.Slajder

Studimi: Lloji brazilian i Kovid-19 mund të infektojë 61 për qind të atyre që kanë pasur virusin

Lloji i zbuluar brazilian i Kovid-19 mund të shkaktojë reinfektim tek 61 për qind të njerëzve që tashmë kishin koronavirus, sipas studimit të ri të publikuar nga Imperial Kolegj në Londër, Universiteti i Oksfordit dhe Universiteti i Sao Paulos.

Back to top button
Close
Close