BallkanBallkan.PortalKorrespondentë Botë

Studentët shqiptarë refuzojnë dialogun me Ramën dhe paralajmërojnë grevë më masive për nesër

Studentët i kanë kthyer përgjigje negative, ftesës së kryeministrit të Shqipërisë Edi Rama dhe ministres së Arsimit për të dialoguar, duke paralajmëruar një protestë më masive ditën e nesërme, informon Top Channel.

Back to top button
Close
Close