БизнисБизнис.ПорталЕкономија

Стопанственици од Комората на Северозападна Македонија на средба со министерот Бесими

Стопанската комора на Северозападна Македонија на денешната средба со министерот за финансии Фатмир Бесими изразила подготвеност за активна улога во процесот на предлагање закони и регулативи кои директно влијаат на деловните субјекти.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close