0_Македонија.ПорталBiznis.SlajderБизнисБизнис.ПорталЕкономијаОпштество

Стопанска комора: Приватниот сектор да не се става во политички контекст без аргументи

Стопанската комора на Македонија апелира приватниот сектор да не се става во политички контекст без аргументи.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close