BotëBotë.PortalSvet.Slajder

Stoltenbergu në Uashigton: NATO është më e fortë se më parë

NATO është më e fortë dhe më agjile se sa që ishte shumë vite më parë, porositi mbrëmë nga Uashingtoni Sekretari i Përgjithshëm i Aleancës, Jens Stoltenberg.

Back to top button
Close
Close