BallkanBallkan.PortalKorrespondentë BotëSvet.Slajder

Stoltenberg sot në Athinë në takime me kreun shtetëror grek

Sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg gjatë takimit të tij në Greqi do të realizojë takime me kryeministrin grek, ministrin e Punëve të Jashtme dhe ministrin e Mbrojtjes, njofton korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Back to top button
Close
Close