0_Web_AktualeBotëBotë.PortalSvet.Slajder

Stoltenberg: Kina nuk është armiku ynë, por nuk i ndan vlerat tona

Sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg pas takimit dyditor ministror të punëve të jashtme të Aleancës, u përqendrua në sfidat e marrëdhënieve mes Kinës dhe Perëndimit, njoftoi korrespondentja e MIA-s nga Brukseli.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close