Политички партии

Стоилковски: Во болниците владее хаос, итна оставка на Владата и формирање експертска влада

Почитувани, немам доволно зборови да го опишам грозоморието кое што владее во болниците на смртта на Венко Филипче и на Зоран Заев!

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close