Политички партии

Стоилковски: Скопски општини се во опасност од пожари, а никаде го нема Шилегов

Скопски општини се во опасност од пожари, а Шилегов не може да се освести од одмор. Никаде го нема!

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close