Политички партии

Стоилковски: СДСМ пред избори почна да подготвува изградба на Клиничкиот центар

Четири години ни трага ни глас од нов Клинички, четири години само скандали и никаква реформа во здравството, ама еве повторно најкорумпираната власт во Европа пак се фати за Клинички центар-чинам по петти пат!

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close