Политички партии

Стоилковски: 85.000 градежни квадрати продадени колку за 70 станбени квадрати во Скопје

Се што гледате зад мене, 85 илјади метри квадратни, парк, шума, природа, се ова е продадено по цена од речиси 70 метри квадратни стан во центарот на Скопје. 85.000 метри квадратни, сега градежно земјиште тука од СРЦ Треска, сега градежно земјиште е продадено по цена од само еден стан во центарот на Скопје!

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close