0_Спорт.ПорталSport.SlajderОстанатоСпорт

Стојоски последен во квалификациската група на ЕП во Полска

Симболичен настап имаше Јован Стојоски на денешната трка во квалификациите на 400 метри на Европското првенство во Полска. 

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close