Политички партии

Стојановски: За четири години Владата го зголеми долгот за 2,4 милијарди евра

Скопје, 22 јули 2021

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close