0_Македонија.ПорталПолитички партии

Стојаноска: Заев за 24 часа смени став за вакцините

Прво вели не ни требаат уште вакцини ќе се доведеме во ситуација да има премногу вакцини, да има неколку милиони?! Второ, за 24 часа истиот тој Заев вели дадов налог за набавка на руски вакцини.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close