0_Web_Избор на уредникот0_Web_Насловна-слајдер0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderОпштество

Стигна и втората пратка од руската вакцина Спутник В

На меѓународниот аеродром во Скопје денеска во 14:30 часот стигна втората пратка од руската вакцина Спутник В.

Back to top button
Close
Close