0_Web_AktualeKorrespondentë MKDKultura.SlajderKulturëKulturë.PortalLajme nga komunat

Stefoska: Objekti Islahane në Manastir e vendosim në mbrojtje të përkohshme

 Ent dhe Muze-Manastir objekti Islahane, dikur shkollë artizanale në  atë qytet bëhet pjesë e listës së objekteve nën mbrojtje të përkohshme, deklaroi ministrja e Kulturës Irena Stefoska. 

Back to top button
Close
Close