0_Web_АктуелноБалканБалкан.ПорталСвет.Слајдер

Стефан Јанев: Нашата главна задача се фер и транспарентни избори во Бугарија

Првата и непосредна задача за која сите сме одговорни во име на извршната власт и соодветните региони и области за кои вие сте одговорни е да одржите фер и транспарентни избори, им кажа привремениот премиер на презентацијата на новите регионални гувернери во зградата на Владата (Совет на министри).

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close