0_Web_АктуелноSvet.SlajderБалканБалкан.Портал

Стејт департментот со предупредување до американските државјани да не патуваат во Црна Гора

Американскиот Стејт департмен ги предупреди државјаните на САД да не патуваат во Црна Гора поради пандемијата со Ковид-1

Back to top button
Close
Close