0_Спорт.ПорталФудбал

Ставрев ќе го суди натпреварот од ЛЕ меѓу Ференцварош и ЦСКА

Македонскиот судија Александар Ставрев ќе ја дели правдата на натпреварот во групната фаза од Лигата на Европа меѓу Ференцварош и ЦСКА, објавено е на веб-страницата на УЕФА.

Back to top button
Close
Close