Оригинални текстови

Ставови на еколошкото здружение на граѓани „Фронт 21/42“ за Законите за легализација на дивоградби

Скопје, 14 мај 2021 

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close