0_Спорт.ПорталФудбал

Стартува новата сезона во Лигата на шампиони

Со двата полуфинални натпревара од прелиминарното коло денеска официјално почнува новата сезона во фудбалската Лига на шампони.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close