0_Македонија.ПорталВременска прогноза

Стабилно и топло време во наредните денови

Во следните денови ќе преовладува стабилно и топло време, соопшти Управата за хидрометеоролошки работи.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close