0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталОпштество

ССНМ: Слободни новинари, слободно општество

Самостојниот синдикат на новинари и медиумски работници по повод 3 Мај – Светскиот ден на слобода на медиумите ја испраќа пораката дека само со одговорно, етичко и квалитетно новинарство можеме да се бориме против сите закани кон медиумите и новинарите.

Back to top button
Close
Close