0_Web_АктуелноБалканБалкан.ПорталБизнис.СлајдерСвет.Слајдер

Српскиот претседател денеска и утре во Скопје во рамки на Економскиот форум за регионална соработка

Според Развојната агенција на Србија, Вучиќ, Рама и Заев ќе претстават политичка и економска визија на интегриран регион. Планирани се и бројни средби на бизнисмени од регионот, кои ќе се одржат по официјалниот дел на Форумот.

Back to top button
Close
Close