Svet.SlajderБалканБалкан.ПорталДописници Свет

Српската опозиција со афера за Палма за подведување на малолетнички

Српската опозиција актуелизираше нова афера против властите, овојпат против Драган Марковиќ Палма, лидер на владината коалициона партија Единствена Србија и поранешен повеќегодишен градоначалник на Јагодина, за случаи на подведување на малолетнички, јави дописникот на МИА од Белград.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close