БалканБалкан.ПорталДописници Свет

Српската опозиција продолжува со бојкот на Собранието, бара смена на Маја Гојковиќ

Опозициските партии потписници на Договорот со народот продолжија со бојкот на работата на српскиот Парламент.

Back to top button
Close
Close