0_Македонија.ПорталОпштество

Средби на Пендаровски со истакнати поединци во Крива Паланка во рамки на проектот „Лице в лице со Претседателот“

Претседателот Стево Пендаровски, во рамки на проектот „Лице в лице со Претседателот“, вчера попладне во Крива Паланка се сретна со истакнати поединци коишто придонесуваат во локалната заедница. Неговиот Кабинет соопшти дека имал средби со Добри Јовевски, одделенски наставник  од основното училиште „Илинден“, и со примариус д-р Сретимир Николовски од Здравствениот дом во Крива Паланка.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close