0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderПолитика

Средба Заев – Дуџак: ОН ја продолжуваат поддршката на нашата држава

Претседателот на Владата Зоран Заев оствари средба со Росана Дуџак, постојана координаторка на ОН во земјава, на која е најавено дека продолжува поддршката од Обединетите нации на нашата држава во сите области од полза за граѓаните и државата.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close