0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталПолитика

Средба Пендаровски – „Полио Плус“: Реална вклученост на лицата со попреченост во општествениот живот

Претседателот на државата Стево Пендаровски денеска прими претставници на граѓанската организација „Полио Плус – движење против хендикеп“, информираат од неговиот Кабинет.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close