Фотосервис

Средба: Османи – Деркоски

Делегација на Секретаријатот за европски прашања предводена од вицепремиерот за европски прашања Бујар Османи оствари средба со делегацијата од Државната изборна комисија предводена од нејзиниот претседател Оливер Деркоски

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close