0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталПолитика

Средба на Заев и Шекеринска со офицери вратени од Авганистан: Вие сте гордост за државата и посакуван партнер во меѓународните мисии

Премиерот Зоран Заев и министерката за одбрана Радмила Шекеринска  денеска остварија средба со група офицери, кои се вратија од мисијата „Одлучна поддршка“ во Авганистан.

Back to top button
Close
Close