0_Македонија.ПорталМакедонија.СлајдерПолитика

Средба на претседателот Пендаровски со претставници на Асоцијацијата на независната културна сцена – ЈАДРО

Состојбите во културата, со акцент на оние што се поврзани со независниот културен сектор, беше во фокусот на разговорите на претседателот на државата Стево Пендаровски на денешната он-лајн средба со претставници на Асоцијацијата на независната културна сцена – ЈАДРО.

Back to top button
Close
Close