0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderВидео изјаваОпштество

Средба на претседателот Пендаровски и неговата сопруга со претставници на „САНО“, добитник на наградата „13 Ноември“

Претседателот Стево Пендаровски и неговата сопруга Елизабета Ѓоргиевска, денеска во Вила Водно, примија претставници и волонтери од здружението „САНО“, добитници на наградата „13 Ноември“ од областа на хуманитарната активност.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close