0_Македонија.ПорталПолитички партии

Средба на претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Мицкоски со британската амбасадорка Галовеј

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ проф. д-р Христијан Мицкоски и потпретседателот Александар Николоски, денеска остварија средба со амбасадорката на Обединетото Кралство во Македонија, г-ѓа Рејчел Галовеј.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close