0_Македонија.ПорталМакедонија.СлајдерПолитика

Средба на Пендаровски со потпретседател на Хабитат за Европа, Среден Исток и Африка, Рик Хатавеј

Претседателот Стево Пендаровски денеска се сретна со потпретседателот на Хабитат за хуманост Интернешнл, за Европа, за регионот на Среден Исток и за Африка, Рик Хатавеј.

Back to top button
Close
Close