0_Македонија.ПорталПолитика

Средба на министерот за правда Маричиќ со претседателот на Уставниот суд во заминувањена Мурати

Министерот за правда Бојан Маричиќ денеска остварил средба со претседателот на Уставниот суд во заминување, Сали Мурати, на кому му посакал успех, добро здравје и среќа понатаму во кариерата и животот.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close