0_Македонија.ПорталПолитика

Средба на министерот Османи со претседателот на ФФМ, Сејдини

Министерот за надворешни работи Бујар Османи денеска се сретнал со претседателот на Фудбалската федерација на Македонија (ФФМ), Мухамед Сејдини.

Back to top button
Close
Close