0_Македонија.ПорталПолитика

Средба на министерот Бочварски со црногорската амбасадорка Петровиќ

Министерот за транспорт и врски Благој Бочварски денеска оствари работна средба со амбасадорката на Црна Гора во нашата земја Марија Петровиќ.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close