Дописници МКДОпштински вести

Средба на локален економско-социјален совет во Куманово

- Локалниот економско-социјален совет при Општина Куманово, денеска одржа средба на која беа разгледани досегашните и биле презентирани понатамошните активности, на советот информираа од општина Куманово.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close